Склад профкому працівників

1. Григорук Анатолій Ананійович – голова профкому, доцент, зав.кафедри філософії та економічної теорії. 2. Каплун Іван Григорович – заступник голови профкому.3. Бабій Ірина Михайлівна – ІІ заступник голови профкому.4. Басістий Павло Васильович – голова профбюро фізико-математичного факультету.5. Гулька Тетяна Михайлівна – голова профбюро адміністративно-господарської частини.6. Дітчук Ігор Львович - голова профбюро географічного факультету.7. Гуменюк Галина Богданівна-– голова профбюро хіміко-біологічного факультету8. Єднак Валерій Дмитрович – голова профбюро факультету фізичного виховання.9. Канюка Антоніна Григорівна – голова профбюро інституту мистецтв.10. Киданюк Андрій Володимирович -– голова профбюро історичного факультету.11. Конкульовський Володимир Вікторович – голова профбюро факультету іноземних мов.12. Корначевський Ігор Ілліч – голова профбюро адміністративної  частини.13. Куніцька Юлія Геннадіївна – голова профбюро бібліотеки.14. Рак Володимир Іванович – голова профбюро інженерно-педагогічного факультету.15. Скуратко Тетяна Миколаївна – голова профбюро філологічного факультету.16. Чорна Ірина Михайлівна – голова профбюро інституту педагогіки та психології.

Тел. (098) 416-65-93 Тел. (095) 565-38-98 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua