Склад профкому працівників

1. Григорук Анатолій Ананійович – голова профкому, доцент, завідувач кафедри філософії та суспільних наук.2. Каплун Іван Григорович – заступник голови профкому, керівник виробничої практики.3. Бабій Ірина Михайлівна – ІІ заступник голови профкому, доцент кафедри загального мовознавства і слов’янських мов .4. Басістий Павло Васильович – голова профбюро фізико-математичного факультету, доцент кафедри фізики та методики її навчання.5. Гулька Тетяна Михайлівна – голова профбюро адміністративно-господарської частини, завідувач центрального складу.6. Заставецька Леся Богданівна – голова профбюро географічного факультету, професор кафедри географії та методики її навчання.7. Гуменюк Галина Богданівна – голова профбюро хіміко-біологічного факультету, доцент кафедри загальної біології та методики навчання природничих дисциплін. 8. Єднак Валерій Дмитрович – голова профбюро факультету фізичного виховання, доцент кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту.9. Канюка Антоніна Григорівна – голова профбюро факультету мистецтв, провідний концертмейстер кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва.10. Древніцький Юрій Романович – голова профбюро історичного факультету, доцент кафедри філософії та суспільних наук.11. Конкульовський Володимир Вікторович – голова профбюро факультету іноземних мов, викладач кафедри теорії і практики перекладу  .12. Киданюк Андрій Володимирович – голова профбюро адміністративної  частини,завідувач навчально-методичного відділу.13. Нагачевська Наталія Ярославівна – голова профбюро наукової бібліотеки, провідний бібліотекар.14. Рак Володимир Іванович – голова профбюро інженерно-педагогічного факультету, доцент кафедри комп’ютерних технологій .15. Скуратко Тетяна Миколаївна – голова профбюро філологічного факультету, доцент кафедри теорії і методики української та світової літератури.16. Чорна Ірина Михайлівна – голова профбюро факультету педагогіки і психології, доцент кафедри психології розвитку та консультування.

Тел. (098) 416-65-93 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua