Спеціалізована вчена рада Д 58.053.04

Голова – д.і.н., проф. Іван Степанович Зуляк

Заступник голови – д. і. н., проф. Леся Миколаївна Алексієвець

Учений секретар – к. і. н., доц. Ірина Олегівна Федорів

Автореферат Ільчук І. В. «Українсько-польське міждержавне співробітництво в європейсько-атлантичному контексті (1991–2014 рр.)»

Дисертація Ільчук І. В. «Українсько-польське міждержавне співробітництво в європейсько-атлантичному контексті (1991–2014 рр.)»

Відгук оф. опонента проф. Дацків І. Б.

Відгук оф. опонента доц. Чорної Н. М.

Автореферат Оленич Я. І. «Історико-славістична спадщина українських учених Східної Галичини ХІХ ст.»

Дисертація Оленич Я. І. «Історико-славістична спадщина українських учених Східної Галичини ХІХ ст.»

Відгук оф. опонента проф. Кріль М. М.

Відгук оф. опонента проф. Ореховського В. О.

Відгук оф. опонента доц. Куций І. П.

Автореферат Гринюки Б. М. «Науково-педагогічна та мистецтвознавча діяльність Івана Старчука (1894–1950 рр.)»

Дисертація Гринюки Б. М. «Науково-педагогічна та мистецтвознавча діяльність Івана Старчука (1894–1950 рр.)»

Відгук офіційного опонента доц. Коваля І. М.

Відгук офіційного опонента проф. Литвина М. Р.

Автореферат дисертації Юрчак М. Б. «Еволюція відносин ЄС-Україна у 1993-2014 рр.: історичний аспект»

Дисертація Юрчак М. Б. «Еволюція відносин ЄС-Україна у 1993-2014 рр.: історичний аспект»

Відгук к.і.н., доц. Толстова С. В.

Відгук д.і.н., проф. Трояна С. О.

Автореферат дисертації Шкільнюк Н. М. Міста Волинської губернії у другій половині ХІХ – на початку ХХ ст.: соціальна структура, адміністративний та економічний аспекти

Дисертація Шкільнюк Н. М. Міста Волинської губернії у другій половині ХІХ – на початку ХХ ст.: соціальна структура, адміністративний та економічний аспекти

Відгук Відгук к.і.н., доц. Лугового Б. В.

Відгук д.і.н., проф. Шабали Я. М.

Natural Natural