ЗМІ про нас. Студенти ТНПУ пройдуть стажування у Тернопільській міській раді

ЗМІ про нас

Студенти ТНПУ пройдуть стажування

у Тернопільській міській раді

Цьогорічний процес реєстрації на стажування в відділах та управліннях Тернопільської міської ради завершившись рекордною кількістю учасників - 60 заявок. Це свідчить про  великий інтерес молоді до участі в формуванні майбутнього нашого міста.

Зокрема, 35 заявок надійшло від студентів Тернопільського національного педагогічного університету, там інформування організував відділ у справах молодді ТНПУ. Також  17 заявок надійшло від Західноукраїнського національного університету, 4 - від Тернопільського національного медичного університету, 3 - від Тернопільського національного технічного університету та 1 - від студентки Галицького коледжу. Серед заявників є також чимало членів громадських організацій нашого міста.

Найближчим часом з усіма учасниками буде узгоджено формат та графік стажування.

ternopilcity.gov.ua