Викладачка ТНПУ виступила в ролі експертки під час Афілійованої регіональної (не)конференції міні-EdCamp (ФОТО)

Викладачка ТНПУ виступила в ролі експертки

під час Афілійованої регіональної

(не)конференції міні-EdCamp

У четвер, 28 березня 2024 року, в Тернопільському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — медичний ліцей № 15 імені Лесі Українки» відбулася Афілійована регіональна (не)конференція міні-EdCamp «Cучасна школа: виклики, трансформації, перспективи». У ній взяли участь майже 200 педагогічних та науково-педагогічних працівників із закладів загальної середньої освіти та ЗВО.

Учасники заходу

Під час заходу проводилися учительські, експертні сесії разом із партнерськими, панельні дискусії, особливі сесії для всіх учасників від команди десанту EdCamp Ukraine.

Організатори Афілійованої регіональної (не)конференції міні-EdCamp запросили доцентку кафедри журналістики ТНПУ Олесю Мединську виступити в ролі експертки.

Експерти Афілійованої регіональної (не)конференції міні - EdСamp

оцентка кафедри журналістики ТНПУ Олеся  Мединська та вчителька

Під час експертної панелі «Безпечне освітнє середовище для учасників освітнього процесу» Олеся Ярославівна провела майстер-клас «Фейки: як їх розпізнати».

Тема майстер-класу доц. О. Мединської.
Тема майстер-класу доц. О. Мединської

Програма підвищення кваліфікації педагогів передбачала проведення сесій в інноваційному форматі професійного розвитку «рівний-рівному», на яких порушувалися питання безпечного освітнього середовища, реагування освітян на надзвичайну ситуацію внаслідок російсько-української війни тощо.

Діана Сподар,
cтудентка 4 курсу