Таємниця Вільяма Шекспіра: захід для школярів у Тернопільській міській центральній дитячій бібліотеці провели науковці ТНПУ (ФОТО)

Таємниця Вільяма Шекспіра:

захід для школярів у Тернопільській міській

центральній дитячій бібліотеці

провели науковці ТНПУ

4 квітня 2024 р. у Тернопільській міській центральній дитячій бібліотеці доктори філологічних наук, професори кафедри української та зарубіжної літератур і методик їх навчання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Мар’яна Лановик і Зоряна Лановик разом із магістранткою факультету філології і журналістики Катериною Нестерчук провели захід для школярів міста «Таємниця Вільяма Шекспіра», присвячений 460-ій річниці від дня народження англійського письменника.

Шекспір 10

Вільям Шекспір

Дев’ятикласники Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – економічного ліцею №9 імені Іванни Блажкевич» послухали пізнавальну лекцію із супровідною презентацією про цікаві факти з життя і творчості загадкової постаті Великого Барда; переглянули відеоролик «Одна історія. Вільям Шекспір – англійський поет, автор другої Біблії людства»; взяли активну участь в інтерактивній вікторині на платформі «Kahoot».

Лекція про таємницю Вільяма Шекспіра

Перегляд відеоролика про Великого Барда

Працівники бібліотеки представили увазі школярів видання творів Великого Барда та книги про нього.
Приємним завершенням заходу стало вручення найактивнішим учням подарунків – блокнотів із логотипом ТНПУ і профорієнтаційних буклетів.

Вручення призів найактивнішим учням

Тож майбутні здобувачі вищої освіти Тернопільського національного педагогічного університету мали змогу не тільки спробувати розгадати таємницю Вільяма Шекспіра, а й дізнатися інформацію, необхідну для професійного самовизначення. Сподіваємося, що надалі такі зустрічі стануть доброю традицією.

Захід у Тернопільській міській центральній дитячій бібліотеці.

Захід у Тернопільській міській центральній дитячій бібліотеці

Щиро дякуємо адміністрації Тернопільської міської центральної дитячої бібліотеки в особі Надії Качуровської за запрошення і радість спілкування.

Катерина Нестерчук