Засідання комісії з якості освіти ТНПУ

03.04.2024 р. відбулося чергове засідання університетської комісії з якості освіти, присвячене аналізу результатів анкетування здобувачів освіти ТНПУ та критеріям опитування щодо якості організації освітнього процесу.

Учасники засідання

Керівник навчально-наукового центру якості освіти доц.Ольга Пежинська проаналізувала систему моніторингу думки здобувачів, наголосила на важливості пошуку шляхів мотивації здобувачів до оцінювання якості викладання освітніх компонентів. Крім цього, очільниця центру представила різні опитувальники для викладачів та здобувачів освіти в ТНПУ та оприлюднила результати анкетування студентів щодо їх задоволення освітнім середовищем ТНПУ.

Доповідає Ольга ПЕЖИНСЬКА

Голова комісії з якості освіти фізико-математичного факультету доц.Галина Генсерук здійснила аналітичний огляд критеріїв оцінювання якості освітньої програми та акцентувала увагу на необхідності постійної комунікації та зворотного зв’язку між усіма учасниками освітнього процесу.

Виступає Галина ГЕНСЕРУК

Обмін досвідом

Голова університетської комісії з якості доц. Марія Бойко представила результати SWOT-аналізу бакалаврських програм, наголосила на важливості тісної співпраці факультетів, кафедр із навчально-науковим центром якості освіти ТНПУ, врахування результатів анкетування здобувачів у процесі вдосконалення освітньої програми.

Резюмує Марія БОЙКО

Марія Бойко –

голова університетської комісії з якості освіти