Cтаршокласники із шкіл   Святошинського району м.Києва  у  ТНПУ (ФОТО)

Cтаршокласники із шкіл

Святошинського району м.Києва

у  ТНПУ

29 березня до ТНПУ завітали старшокласники із шкіл Святошинського району міста Києва. Зустріч організувала студентка 4 курсу освітньої програми «Аналітика суспільних процесів» спеціальності 033 «Філософія» Юлія Ревак.

Гості-старшокласники знайомляться з ТНПУ

Юлія Ревак  -студентка-активістка ТНПУ

Юлія Ревак  - студентка-активістка ТНПУ

Відкрила зустріч Надія Дробик - перший проректор університету, яка розкрила специфіку різних факультетів ТНПУ та познайомила із деканами та представниками факультетів.

Перегляд презентаційних роликів про ТНПУ

Викладачі кафедри філософії та суспільних наук доценти Наталія Морська, Галина Поперечна та Любов Литвин презентували освітні програми «Аналітика суспільних процесів» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти, ознайомили із специфікою програм, навчальних курсів, розповіли про додаткові можливості позааудиторних шляхів розвитку студентів, а також про
доступні ресурси для студентів, які цікавляться підприємництвом та розвитком стартапів.

Учасники зустрічі.

Учасники зустрічі

Представники студентської профспілки ознайомили гостей з університетом, бібліотекою та різними локаціями студентської профспілки. Дружня атмосфера, єднання, взаєморозуміння та гарний настрій – основні акценти зустрічі.

Спільне фото на згадку

Дякуємо ЗСУ за захист та можливість навчати і навчатись!

Доцент Н.Морська