До уваги академічної спільноти ТНПУ! Програма Балтійського університету BUP запустила банк навчальних матеріалів

До уваги академічної спільноти ТНПУ!

Програма Балтійського університету BUP

запустила банк навчальних матеріалів

Передбачається, що банк матеріалів надасть колегам з університетів-учасників BUP можливість завантажувати та використовувати широкий спектр матеріалів під час створення місцевих курсів у своєму університеті.
Банк навчальних матеріалів BUP – це можливість для тих, хто зараз викладає курси в університетах, інтегрувати матеріал із курсів у своє навчання. Матеріал можна використовувати в цілому або як частину курсу, наприклад, є багато прикладів лекцій, які можуть виявитися корисними.
Наприклад, користувачі можуть розробляти більш просунуті курси та виставляти студентам кредити, додаючи матеріали, завдання, семінари тощо. Потім ці ініціативи беруться від кожного університету-учасника BUP. У цьому випадку також може існувати можливість сприяти співробітництву віртуального обміну між університетами-учасниками BUP під час проведення кредитних курсів.
Для використання банку навчальних матеріалів BUP можна зареєструватися за покликанням:  https://doit.medfarm.uu.se/bin/kurt3/kurt/8866206

Навчально-науковий центр проєктної
та науково-технічної діяльності