Вічна і світла пам'ять випускнику історичного факультету ТНПУ Тарасу Петришину

Вічна і світла пам'ять

випускнику історичного факультету ТНПУ

Тарасу Петришину

Вчора, 7 квітня 2024 р. трагічна звістка сколихнула спільноту ТНПУ: загинув випускник історичного факультету, воїн-доброволець, заступник командира роти Тарас Петришин.

Тарас Петришин - "Химера"

Тарас Петришин свіча

Студентом Тарас був активний, позитивний, веселий, щирий. Талановитий  і здібний, таким він залишиться у спогадах викладачів і студентів.

Декан історичного факультету Володимир Кіцак згадує Тараса:  ""Химера".  Яскравий, веселий студент-історик. Всюди були разом: на парах, в поїздках, на розкопках в Пліснеську у 2007...Разом були в Підгорецькому підземеллі...На щиті..."

Згодом займався національно-патріотичним вихованням молоді у "Соколі".

З тридцяти років на фронті. Пішов добровольцем, хоч і міг лишитися вдома через хворобу. Понад усе любив дружину, дочку, близьких і Україну.

Химера
Тарас із позивним "Химера"

Непохитний, сильний духом, відважний і самовідданий, Тарас блискуче  виконував бойові завдання. Мав шість ротацій  на Схід України. А ще мріяв про мирне життя і прагнув написати власну книжку про цю війну. Війну, яка відібрала мрії.

Тепер ім'я Тараса назавжди вписане в історію України.

Зі скорботою згадуємо сьогодні доброго друга, мужнього захисника, турботливого сина і батька... Висловлюємо щирі співчуття усім, хто знав Тараса.

Прощання із заступником командира роти Тарасом Петришиним - "Химерою" відбудеться 9 квітня 10:00  м.Київ Майдан Незалежності.

В Тернополі прощання о 19:00 у Домі печалі.

Чин поховання 10 квітня о 11:00 на Алеї Героїв Микулинецького кладовища.

Вічна і світла пам'ять Герою України Тарасу Петришину!