У ТНПУ організували Конкурс творчих робіт «Математика – мистецтво»

У ТНПУ організували

Конкурс творчих робіт

«Математика – мистецтво»

7 березня 2024 року в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка, на базі кафедри математики та методики її навчання фізико-математичного факультету, відбувся Конкурс творчих робіт «Математика – мистецтво».

Цьогоріч географія нашого конкурсу значно розширилась. Було представлено 28 наукових робіт, які розкривали найцікавіші аспекти математики. Участь взяли 32 учні зі шкіл міста Тернополя та Тернопільської, Рівненської, Львівської, Дніпропетровської, Сумської та Полтавської областей. Сподіваємось, що і в наступному році побачимо серед учасників талановиту молодь з усієї України.

Голова журі, завідувач кафедри математики та методики її навчання,  Гоменюк Ганна Володимирівна та журі у складі членів кафедри: Ачкан Віталій Валентинович, Гетманюк Оксана Іванівна, Біланик Ірина Богданівна, Хохлова Лариса Григорівна, Бойко Андрій Романович, Громяк Мирон Іванович розподілили призові місця наступним чином.

У конкурсі творчих робіт «Математика – мистецтво» перемогли:

Балабан Назарій Андрійович – учень 10 класу ТНВК ШМЛ №15  (І місце), тема творчої роботи “Краса Математики в Агрономії”.

Балабан Назарій - І місце

Дмитренко Данило Денисович та Попов Дмитро Євгенович – учні 11 класу Черкаського ліцею Черкаської селищної ради Новомосковського району Дніпропетровської області  (ІІ місце), тема творчої роботи "Математика в музиці";

Дмитренко Данило та Попов Дмитро - ІІ місце

Срібні призери з керівником Черненко Іриною

Різник Вадим Богданович – учень 10 класу Загальноосвітньої  школи І-ІІІ ст. с. Олієва Тернопільської області  (ІІІ місце), тема творчої роботи «Математика та спорт».

Різник Вадим - ІІІ місце

Різник Вадим з керівником Будник Оксаною

Вітаємо всіх переможців конкурсу творчих робіт «Математика – мистецтво»! Дякуємо всім гостям, журі, учасникам та їх керівникам за увагу до нашого заходу! Запрошуємо до участі конкурсі творчих робіт «Математика – мистецтво» у наступному році!

Гетманюк Оксана Іванівна