Неформальна освіта: викладачі та студенти ТНПУ взяли участь у вебінарі, присвяченому соціальній підтримці військовослужбовців (ФОТО)

Неформальна освіта:

викладачі та студенти ТНПУ

взяли участь у вебінарі,

присвяченому соціальній підтримці

військовослужбовців

9 квітня 2024 року аспіранти та студенти спеціальності 231 Соціальна робота (ОНП і ОПП Соціальна робота), викладачі кафедри соціальної роботи та менеджменту соціокультурної діяльності (проф.Олексюк Н.С., проф.Парфанович І.І., проф.Калаур С.М.), в рамках партнерської взаємодії та з метою неформальної освіти, взяли участь у вебінарі «Сучасні виклики соціальної роботи. Соціальна підтримка військовослужбовців (учасників бойових дій) та членів їх сімей: нові виклики – нові рішення».

Початок вебінару

Спікер – доцент кафедри соціальної роботи та педагогіки вищої школи Волинського національного університету імені Лесі Українки, голова Волинського обласного відділення ВБО «Український фонд «Благополуччя дітей»» Петрович Валерій Степанович; модератор – проф. Трубавіна Ірина Миколаївна.

Спікер заходу доц. Петрович В.С.

Вебінар організовано кафедрою соціальної педагогіки Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» і кафедрою соціальної педагогіки та соціальної роботи Криворізького державного педагогічного університету.

Модератор вебінару проф. Трубавіна І.М.

Під час вебінару здобувачі освіти, викладачі, фахівці із соціальної роботи, соціальні педагоги ознайомилися з основними підходами до організації соціальної роботи з військовослужбовцями (ветеранами) та членами їх сімей, формами й методами їх соціальної підтримки, нормативно-правовими засадами означеної діяльності, а також обговорили проблеми, пов’язані з наданням допомоги військовослужбовцям (учасникам бойових дій, ветеранам) та їх сім’ям й окреслили шляхи оптимізації цієї роботи.

Обговорення питань вебінару його учасниками.

Обговорення питань вебінару його учасниками

Аспіранти та студенти нашого університету, які прийняли участь у вебінарі, мали нагоду поглибити знання з навчальних дисциплін «Сучасні концепції теорії та практики соціальної роботи» та «Соціальна реабілітація».

Наприкінці заходу Валерій Степанович ознайомив учасників з новою літературою з проблеми, що розглядалася.

Учасники вебінару отримали відповідні сертифікати.

Робочі моменти вебінару

Дякуємо спікеру вебінару  доц. Петровичу В.С. модератору проф. Трубавіній І.М., організаторам за надзвичайно цікавий, інформативно насичений науково-практичний захід.

Проф. Олексюк Н.С.