Студентство факультету педагогіки і психології ТНПУ навчалось протидіяти та запобігати домашньому насильству (ФОТО)

Студентство факультету

педагогіки і психології ТНПУ

навчалось протидіяти та запобігати

домашньому насильству

Домашнє насильство є злободенною проблемою нашого суспільства, що актуалізує питання зміцнення політичної та правової бази задля розробки комплексної національної системи реагування і запобігання цьому явищу та надання доступу постраждалим особам до якісної допомоги. В умовах збройної агресії росії проти України проблема викорінення домашнього насильства перебуває у фокусі державної політики, а комплексна протидія цьому ганебному явищу в українському суспільстві залишається надважливою навіть у часі повномасштабної війни.

Навчання студентства ТНПУ щодо протидії та запобігання домашньому насильству

Важливим аспектом протидії та запобігання домашньому насильству є освітньо-просвітницька робота у середовищі студентської молоді. Дружнім до жінок і дівчат простором «Вільна» у м.Тернополі у співпраці з Центром ґендерних досліджень та впровадження політики рівних прав і можливостей ТНПУ імені Володимира Гнатюка організовано навчання студентства факультету педагогіки і психології з означеної проблеми.

Поінформовані - отже, захищені! Майбутні педагоги(-ні) закладів дошкільної освіти та початкових класів

4 квітня 2024 р. здобувачі і здобувачки освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальностями «дошкільна освіта» та «початкова освіта» у межах вивчення змістового модуля «Психологія педагогічна» (викладачка – кандидатка психологічних наук, доцентка кафедри психології Ольга Кізь) взяли участь у просвітницькому заході на тему «Попередження і виявлення фактів домашнього насильства та своєчасне реагування на них».

Навчання для студентства провели інспектори відділу дільничних офіцерів поліції управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Тернопільській області.

Важливі для педагогів знання
Формуємо нульову толерантність до випадків домашнього насильства

Висловлюємо слова вдячності Дружньому до жінок і дівчат простору «Вільна» у м.Тернополі за надійне партнерство, працю на користь Тернопільської об’єднаної територіальної громади, ініціювання та співорганізацію освітньо-просвітницьких заходів на гостроактуальні теми.

Щиро вдячні інспекторам відділу дільничних офіцерів поліції управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Тернопільській області за фаховий підхід та високий рівень проведення просвітницького заняття для студентства ТНПУ!

Безмежно вдячні захисникам і захисницям України за можливість перебувати у безпеці, навчатися, пізнавати, особистісно і професійно зростати!

Спільне фото як символ співпраці заради безпеки дітей
Дякуємо за корисні знання! Спільними силами творімо суспільство, вільне від домашнього насильства

ГУНП у Тернопільській області
Адреса: м. Тернопіль, вул. Валова, 11.
Час роботи: цілодобово
Телефони: (0352) 27-12-58, 0501020259

Тернопільське районне управління поліції
Адреса: м. Тернопіль, бульвар Т. Шевченка, 10.
Час роботи: Цілодобово
Телефони:  (0352) 27-11-70, 0673513837

Відділення поліції № 1, м. Тернопіль
Адреса: м. Тернопіль, вул. Степова, 45.
Час роботи: цілодобово
Телефони:  (0352) 43-61-00, 0685021054

Спеціалізована служба первинного соціально- психологічного консультування  Тернопільської територіальної громади Тернопільського району Тернопільської області.
Час роботи: пн. - чт.  08. 00- 17. 30.
Адреса: 46008, м. Тернопіль, вул. Медова, 3
Телефон:  +380981747741

Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги
(працює за підтримки UNFPA).
Час роботи: щодня 9:00-21:00
Телефони:  (096) 033 20 43, (050) 033 20 43

Центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Адреса: м. Тернопіль, вул. Шпитальна, 7
Телефон: (0352) 52 15 20

Денний центр соціально-психологічної допомоги
(При центрі функціонує кризова кімната).
Час роботи: Пн-Пт 9:00-17:00
Телефон: (0352) 235 592

102 – поліція

1547 – Урядова «гаряча лінія»

1588 – «гаряча лінія» з питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей;

0 800 500 335 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів ) та 116 123 (безкоштовно з мобільних телефонів) – «гаряча лінія» із запобігання домашньому насильству, торгівлі людьми та ґендерній дискримінації;

0 800 500 225 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів ) та 116 111 (безкоштовно з мобільних телефонів) – Національна «гаряча лінія» для дітей та молоді.

Ольга КІЗЬ
кандидатка психологічних наук,
доцентка кафедри психології
факультету педагогіки і психології,