Двері ТНПУ відкриті для усіх, хто прагне здобувати знання! (ФОТО)

Двері ТНПУ відкриті для усіх,

хто прагне здобувати знання!

На фізико-математичному факультеті вчергове викладачі Генсерук Г.Р., Барна О.В., Мартинюк С.В., Мохун С.В., Федчишин О.М. та студенти групи мСОІн-13 Бабій Денис, Гуска Денис, Клекот Віталій проводили навчальну екскурсію для шкільництва.

Цього разу в гостях науки та технологій побували школярі та педагоги Тернопільського академічного ліцею «Генезис».

Екскурсія в STEM-центрі

Майстерка з робототехніки від магістрів

Цікаві розповіді супроводжувались маленькими майстерками, в яких учні розмірковували над розвитком технологій, досліджували роботи, керували дроном, експериментували з розумним домом спостерігали плями на сонці та визначали час за сонячним годинником.

Фізика та астрономія – це цікаво!

Учасники екскурсії

На завершення один із учнів сказав: «Я буду навчатись на цьому факультеті! Почекайте мене!». І ми точно почекаємо і радо зустрінемо усіх!

Доц. Барна О.В.