Студенти ТНПУ віддали шану захиснику України (ФОТО)

Студенти ТНПУ віддали шану

захиснику України

Сьогодні, 12 квітня 2024 року, в останню дорогу на рідну Бережанщину проводжали воїна Мручка Олега Ярославовича. Скорботний кортеж супроводу рухався вулицями Тернополя. Студенти та працівники ТНПУ  долучилися до акції "На щиті" - залишили аудиторії і вийшли зустріти загиблого Героя.

Ще молодим, у розквіті сил Олег Ярославович Мручок (18.04.1985 - 07.04.2024) відійшов у засвіти - його життя жорстоко обірвала ворожа зброя. Захисник України пожертвував найдорожчим заради нашого майбутнього.

Сумно, тихо перемовлялася молодь в очікуванні автоколони. Різкий контраст сонячного весняного ранку і непоправної трагедії втрати болем ятрив серця. Кожен усвідомлював дорогу ціну нового дня для України.

За прикладом студентів до зустрічі долучалися і тернополяни. Героя зустрічали на колінах, дякували подумки усім українським воїнам, співчували рідним та близьким загиблих.

Наш обов'язок - бути гідними великого подвигу бійців, пам'ятати про них, усіма силами наближати Перемогу, присвятити життя Батьківщині.

Вічна і світла пам'ять Герою Олегу Ярославовичу Мручку!

Слава Україні! Героям слава!

Студенти вийшли провести Героя
Студенти вийшли провести Героя Олега Мурчука

Очікування
Сумне очікування кортежу "На щиті"

Герой повернувся на щиті
Захисник України повертається на рідну Бережанщину

Вдячність і шана
Щира вдячність і шана Герою від спільноти ТНПУ

Сум стискає серце
Останній шлях під українськими прапорами

Молодь
Будьмо гідними великого подвигу українських воїнів!

Відділ у справах молоді ТНПУ