Студентка ТНПУ перемогла у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з української мови, літератури (з методиками їх викладання) (ФОТО)

Студентка ТНПУ перемогла
у Всеукраїнському конкурсі
студентських наукових робіт
з української мови, літератури
(з методиками їх викладання)

Знання, креативність і наполегливість – це ключові складові успіху студентських наукових досліджень. Під керівництвом доктора педагогічних наук, кандидата філологічних наук, професора кафедри української та зарубіжної літератур і методик їх навчання Грицак Наталії Русланівни, студентка групи СОУМАск-12 факультету філології і журналістики Котис Софія взяла участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з української мови, літератури (з методиками їх викладання).

Захист наукової роботи

Учасники конференції

Фрагмент захисту

Наукова співпраця Грицак Н.Р. і Котис С.

Їхній проєкт на тему "Квест-технології навчання на уроках літератури в 5-6 класах" не лише здобув перемогу у номінації
"Методична креативність", але й став прикладом високого рівня дослідницької роботи та новаторства в методиках викладання. Ця перемога – результат спільних зусиль студентки і викладача, їхньої невтомної праці в пізнанні нового.

Студентка факультету філології і журналістики

Котис Софія Василівна

Науковий керівник:

доктор педагогічних наук,
кандидат філологічних наук,
професор кафедри української та зарубіжної літератур
і методик їх навчання

Грицак Наталія Русланівна