У ТНПУ провели семінар з питань оптимізації практичної підготовки здобувачів вищої освіти (ФОТО)

У ТНПУ провели семінар

з питань оптимізації практичної підготовки

здобувачів вищої освіти

10 квітня 2024 р в нашому університеті відбувся організаційно-методичний семінар з питань оптимізації практичної підготовки здобувачів вищої освіти. В роботі семінару взяли участь: перший проректор Надія ДРОБИК та керівник Навчально-наукового центру організації освітнього процесу Ганна ЧАЙКОВСЬКА. Серед учасників також старші методисти та керівники практик усіх факультетів університету.

Хід семінару
Початок семінару

Вітальне слово першого проректора

Інформує Ганна Чайковська

Керівники практик від фізмату
Керівники практик від фізико-атематичного факультету

З поміж іншого, учасники семінару обговорили актуальні питання пов’язані з особливостями оформлення та ведення документації, підписання угод, подачі звітів тощо. Учасники наголосили, що важливе значення в процесі проходження практик має чітке планування та виконання завдань, профорієнтаційна робота та підведення підсумків.

В процесі роботи зазначено про перспективи вдосконалення нормативної бази, розробку нових методичних рекомендацій, зокрема щодо педагогічної практики студентів бакалаврату і магістратури.

Матеріали навчально-методичних семінарів за 5 років

На семінарі також були представлені матеріали навчально-методичних семінарів, що організовуються, проводяться  та видаються кожного року та стосуються актуальних проблем практичної підготовки здобувачів вищої освіти.

Керівник виробничої практики

Іван КАПЛУН