На фізико-математичному факультеті ТНПУ відбувся майстер-клас  «Як успішно здати ТЗНК-2024 та вступити в магістратуру» (ФОТО)

На фізико-математичному факультеті ТНПУ

відбувся майстер-клас

«Як успішно здати ТЗНК-2024

та вступити в магістратуру»

На фізико-математичному факультеті для студентів 4 курсу було проведено майстер-клас «Як успішно здати ТЗНК-2024 та вступити в магістратуру».

Для вступу в магістратуру випускники бакалаврату складатимуть ЄВІ (єдиний вступний іспит). Він поєднує у собі 2 блоки:

1) тестування з іноземної мови;

2) тестування загальної навчальної компетентності (ТЗНК).

Відповідальний секретар приймальної комісії Юрій Древніцький і декан фізико-математичного факультету Мирон Громяк ознайомили студентів з особливостями проведення ЄВІ-2024 та новаціями цьогорічної вступної кампанії.

Декан факультету про особливості вступу

Юрій Древніцький про новації вступної кампанії

Завідувач кафедри інформатики та методики її навчання Галина Генсерук окреслила основні аспекти, на які варто зважати, готуючись до тесту загальної навчальної компетентності.

Під час майстер-класу було обговорено зміст і структуру логіко-аналітичного блоку тесту, розкрито секрети виконання різних типів завдань. Доцент кафедри інформатики та методики її навчання Сергій Мартинюк разом зі студентами детально проаналізував завдання демонстраційного варіанту тесту, опублікованого на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, та завдання минулих років.

Пояснення розв'язку тестового завдання

У майстер-класі активну участь взяли заступник декана Ольга Федчишин, завідувач кафедри фізики та методики її навчання Сергій Мохун, завідувач кафедри математики та методики її навчання Ганна Гоменюк, викладачі Ганна Скасків, Світлана Лещук.

Завідувач кафедри інформатики
та методики її навчання