Фестиваль професій у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка
Фестиваль професій у

Тернопільському національному

педагогічному  університеті

імені Володимира Гнатюка

21 квітня 2024 року відбудеться Фестиваль професій у форматі Дня відкритих дверей «Гостини в ТНПУ».

Учасників дійства чекають цікаві зустрічі, ознайомлення з особливостями вступної кампанії-2024 до ТНПУ, екскурсії в лабораторії, наукові цікавинки, квести, конкурси, майстер-класи та багато іншого.

Програма Фестивалю професій

• 10:00 Благодійний ярмарок на підтримку Збройних сил України
  • 10:00 Освячення скульптури «Голгофа» (Біблійний сад ТНПУ)
  • 11:30 Зустріч учасників фестивалю з працівниками приймальної комісії та адміністрацією ТНПУ  (актова зала ТНПУ)
  • 12:30 Круглий стіл з директорами шкіл та коледжів «Проблеми освіти різних рівнів в умовах воєнного часу» (освітній хаб ТНПУ)
  • Флешмоб щодо створення найбільшої маскувальної сітки для ЗСУ #ТНПУ_для_ЗСУ (перед головним корпусом ТНПУ – упродовж дня)
  • Виставка робіт образотворчого мистецтва «Дім твоєї творчості»: художні твори викладачів та студентів кафедри образотворчого мистецтва, дизайну та методики їх навчання  (головний корпус ТНПУ – упродовж дня)

Місце проведення: головний корпус ТНПУ (вул. М. Кривоноса, 2, м. Тернопіль).

Будемо раді бачити учнів, батьків, освітян та усіх охочих.

До зустрічі!