Ліцеїсти «Української гімназії» ім.І.Франка у ТНПУ (ФОТО)

Ліцеїсти «Української гімназії» ім.І.Франка

у ТНПУ

12 квітня на кафедру філософії та суспільних наук історичного факультету завітали одинадцятикласники Тернопільського академічного ліцею «Українська гімназія» ім. І.Франка.

Перша зустріч відбулась в освітньому ХАБі, де гаранти освітніх програм «Аналітика суспільних процесів» і викладачі кафедри кафедри філософії та суспільних наук доценти Наталія Морська, Галина Поперечна та Любов Литвин презентували освітньо-професійні та освітньо-наукову програми, розказали про їх специфіку та можливості працевлаштування.

Гарант Наталія Морська презентує ОП Аналітика суспільних процесів

Потім для гостей показали ролики про програму і навчання на ній, а далі викладачі кафедри провели інтерактивний бліц на логіку, швидкість та критичність мислення. Ліцеїсти проявили неабияку активність та ерудованість.

Доцент Галина Поперечна проводить бліц на логічне мислення

Цікавою для всіх учасників зустрічі стала і робота в групах, де учні разом із своїми викладачами аналізували статую Давида у розрізі різних епох.

Потім ліцеїсти мали невелику екскурсію університетом. Ознайомилися із основними локаціями центрального корпусу, завітали на факультет фізичного виховання, де колеги-викладачі презентували факультет, показали спортивні зали та ознайомили з освітніми програмами.

Завершилась зустріч у кабінеті філософії, де магістранти-аналітики Анна Патра, Христина Надала, Ірина Зданяк та Назар Процик провели цікаву дискусію-рефлексію на тему цінностей сучасної людини. Усі учасники зустрічі підвели підсумок, що найвищою є цінність людини, її життя та базових світоглядних орієнтирів.

Магістрантка Христина Надала модерує дискусію

Ліцеїсти в кабінеті філософії на дискусії, організованій магістрантами-аналітиками

Дякуємо майбутніми абітурієнтами за приємність спілкування, а також їх учителям за активну підтримку та особлива подяка директору ліцею п. Миколі Федоруцу за організацію зустрічі і співпрацю.

Спільне фото на згадку

Дякуємо нашим славним захисникам за можливість спокійно працювати та воїнам-Ангелам, які незримо оберігають!

Доц. Наталія Морська