Студенти ТНПУ зробили медальний подарунок до Дня університету (ФОТО)

Студенти ТНПУ

зробили медальний подарунок

до Дня університету

У місті Туркестан (Казахстан) з 10 до 15 квітня 2023 року проходить чемпіонат світу з дзюдо серед спортсменів з порушеннями слуху.

У неймовірному вияві спортивного духу та майстерності, Україна здобула перше місце у загальнокомандному заліку, завоювавши 17 медалей: 6 золотих, 4 срібних та 7 бронзових медалей. Цей вражаючий результат демонструє високий рівень підготовки наших атлетів
!

В складі дефлімпійської збірної команди України успішно виступили студенти факультету фізичного виховання ТНПУ імені Володимира Гнатюка.

Отож, серед жінок у ваговій категорії до 57 кг майстер спорту України міжнародного класу, третьокурсниця Софія Волянюк, виборола золоту медаль.

Софія Волянюк (у білому кімоно) здобуває чисту перемогу

Бронзові нагороди здобули: у ваговій категорії до 78 кг заслужений майстер спорту України Бала Марія та дебютантка міжнародних змагань, другокурсниця Галина Винниченко у ваговій категорії до 70 кг, тим самим виконавши норматив майстра спорту України.

Галина Винниченко і Марія Бала - бронзові призерки чемпіонату світу

Близькі до нагород були чоловіки поступившись у рівній боротьбі сильнішим суперникам. У ваговій категорії до 60 кг п’яте місце посів майстер спорту України Іван Костенко, а на сьомій сходинці зупинився першокурсник Денис Кохан.

І нарешті, у командній першості серед жінок відзначились студентки Софія Волянюк і Марія Бала, виборовши перше місце і золоті медалі!

Нагадаємо, що цей чемпіонат світу був важливим етапом відбору на Дефлімпійські ігри 2025 року.

Софія Волянюк і Марія Бала - чемпіонки світу в командній першості

Софія Волянюк - чемпіонка світу 2024 року!

Марія Бала - дворазова медалістка чемпіонату світу

Вітаємо наших студентів з успіхами та бажаємо міцного здоров'я, нових високих результатів, перемог і завжди досягати поставлених цілей, а всім нам найважливішої перемоги над російськими окупантами!