У ТНПУ провели караоке до Дня університету "Так, я люблю Україну" (ФОТО)

У ТНПУ провели караоке

до Дня університету

"Так, я люблю Україну"

У рамках святкування Дня університету перед головним корпусом ТНПУ відбулось караоке "Так, я люблю Україну".

Караоке завжди користуються популярністю в наших студентів, адже дають змогу проявити свої здібності, послухати улюблені пісні, насолодитися мелодіями, відкрити для себе нові чудові студентські голоси і цікаво провести час.

Цьогоріч пісні звучали з особливим настроєм: виконанням українських патріотичних творів учасники прагнули підтримати тих, хто захищає нащу Батьківщину. Змагалися як окремі солісти, так і самодіяльні колективи.

Учасники караоке

Гурт Labuxband.
Гурт "Labuxband"

Ведучими свята були справжні професіонали - представники факультету мистецтв Віталій Нємий (аспірант кафедри кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва)  та Уляна Шерстій (асистентка кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва).

Ведучі свята Нємий ВІталій та Шерстій Уляна
Ведучі свята Нємий Віталій та Шерстій Уляна

Українська пісня об'єднує

Під час напруженої вокальної боротьби всі підтримали вільним донатом наші Збройні сили України.

Збираємо кошти

Результати потішилли і учасників, і глядачів, і організаторів. Представляємо переможців: Бобко Денис та Дроб Олександр (інженерно-педагогічний факультет).

Переможці - Бобко Денис та Дроб Олександр (інженерно-педагогічний факультет)

2 місце посіли Василечко Микола та Задвірна Ілона (факультет мистецтв).

3 місце розділилидва дуети: дует Біскупович Дарина (історичний факультет), Морозович Ліля (факультет іноземних мов) і дует Бойко Яна та Процишин Мар'яна (факультет мистецтв).

Джокером – людиною, яка зробила найбільший донат – став магістрант факультету мистецтв Івасюк Олександр

Івасюк Олександр - джокер караоке

Вдячні всім причетним за незабутню подію у день урочин ТНПУ!

Зібрані кошти (1362 грн) передані для купівлі дронів для ЗСУ. Разом до перемоги!

Відділ у справах молоді