Кафедра геоекології долучилася до всеуніверситетської акції висадження рослин у Біблійному саду ТНПУ (ФОТО)

Кафедра геоекології долучилася

до всеуніверситетської акції

висадження рослин у Біблійному саду ТНПУ

17 квітня викладачі кафедри геоекології спільно зі студентами долучилися до традиційної акції університетської спільноти - щороку до Дня університету поповнювати Біблійний сад Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка новими рослинами.

На честь
84-річчя ТНПУ висадили саджанці інжиру, маклюри, мигдалю степового та бука лісового.

Висаджено інжир
Висаджено інжир, який ще називають - фігове де́рево, фіга, смоківниця, смоква (Ficus carica) —
субтропічну листопадну рослину роду фікус (Ficus)

Маклюра яблуконосна
Органічно в нашому Біблійному саду почуватиметься Маклюра яблуконосна - дерево північноамериканського походження, що належить до роду Тутові. Вважається класичним прикладом анахронічного фрукта. Інші її назви: Адамове яблуко, божий дар, апельсин осейджів (osage-orange), адамів корінь, хибний апельсин

висадження мигдалю степового
 Під час висадження мигдалю степового
– куща або невеликого дерева роду слив (Prunus)

Викладачі кафедри геоекології та методики навчання екологічних дисциплін висловлюють щиру подяку за надані саджанці та плідну співпрацю адміністрації Кременецького ботанічного саду. Посадковий матеріал, який пройшов інтродуктивне вивчення у Кременецькому ботанічному саду передано ТНПУ для подальшого використання в навчальному процесі, науковій та просвітницькій роботі.

Доцент кафедри геоекології
та методики навчання екологічних дисциплін
Світлана Новицька