У ТНПУ вшанували пам'ять випускників та викладачів, які стали на захист України

У Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка під час урочистостей з нагоди Дня університету відбулося нагородження  військовослужбовців — працівників ТНПУ.

Пам'ять Любомира Крупи, випускника історичного факультету, науковця, кандидата історичних наук, відомого громадсько-політичного діяча, члена НТШ вшанували посмертно. Він загинув торік на Харківщині, будучи вірним чину українських лицарів. Відзнаку ректор ТНПУ Богдан Буяк вручив дружині та сестрі Героя Ірині Крупі та Наталії Дащенко.

Відзнакою “Гордість ТНПУ” нагороджено працівників, які в лавах збройних сил ціною свого життя і здоров'я сьогодні  боронять Україну, є серед них і ті, хто уже виконує свій обов’язок на науково-освітянському фронті:

• Володимир Брославський – начальник відділу у справах молоді, доцент кафедри історії України, археології та спеціальних галузей історичних наук, офіцер 105 бригади ТРО.
  • Андрій Вельгач – доцент кафедри інформатики та методики її навчання, військовослужбовець 16-го окремого стрілецького батальйону.
  • Віталій Козлівський – електромонтер господарської частини, військовослужбовець 79-го прикордонного загону.
  • Валерій Панченко – доцент кафедри теорії і практики перекладу, головний сержант 53 бригади на псевдо "Професор".
  • Іван Зуляк – професор, завідувач кафедри історії України, археології та спеціальних галузей історичних наук, кулеметник у 80-й десантно-штурмовій бригаді ООС.
  • Олександр Конончук – доцент кафедри ботаніки та зоології, військовослужбовець 83 батальйону 105-ї бригади.
  • Андрій Пальчик – викладач кафедри комп'ютерних технологій, керівник секції третього відділу четвертої штурмової роти ГУР МО "Кракен".
  • Іван Грод – професор кафедри математики та методики її навчання, військовослужбовець 44-ї артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола.

Це нагородження стало символом вдячності та шанування тих, хто стоїть на захисті нашої країни, і відображає надію на швидке повернення додому всіх військових, які віддавали свою останню краплю крові за її майбутнє.

Провідний фахівець

зі зв’язків із громадськістю