На фізико-математичному факультеті ТНПУ відбувся брейн-ринг «Physic&English» (ФОТО)

На фізико-математичному

факультеті ТНПУ
відбувся брейн-ринг

«Physic&English»

17 квітня 2024 року на фізико-математичному факультеті відбувся брейн-ринг «Physic&English», учасниками якого були учні 11 класу Тернопільської спеціалізованої школу І-ІІІ ступенів №17 імені Володимира Вихруща з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області та студенти-першокурсники спеціальності Середня освіта (Фізика та астрономія).

Команда «Пулюйчики»

Команди
11-класників «Пулюйчики» та першокурсників «Force» проявили себе на найвищому рівні, продемонструвавши свої знання та загальну ерудованість. Кмітлива молодь продемонструвала яскравий інтелектуальний батл, драйв та командну взаємодію, а вболівальники забезпечили енергійну підтримку.

Команда «Force»

За результатами Брейн-рингу «Physic&English», перемогу здобула команда 11-класників – «Пулюйчики» (класний керівник Зоряна Лящук)

Вітаємо переможців та учасників брейн-рингу, бажаємо натхнення, сил, творчих звершень, наснаги до саморозвитку та ніколи не зупинятися на досягнутому!

Наше журі

Проведення такого змагання учасників стало можливим завдяки мужності, сміливості воїнів Збройних Сил України, яким ми завдячуємо кожним днем нашого життя.

Ми не прощаємося, а кажемо до наступної зустрічі на нових інтелектуальних змаганнях!

До нових зустрічей на фізматі!

Дякуємо за співпрацю адміністрації ЗЗСО Ларисі Патряк, вчителю фізики та математики Зоряна Лящук.

Організатори заходу: Мирон Громяк, Ольга Федчишин, Сергій Мохун, Павло Чопик.

Заступник декана
фізико-математичного факультету