17 квітня у ТНПУ провели засідання науково-методичної ради (ФОТО)

17 квітня у ТНПУ провели засідання

науково-методичної ради

17 квітня 2024 року відбулося засідання науково-методичної ради Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка під головуванням першого проректора, голови НМР Надії Дробик.

Основне питання порядку денного – когнітивний компонент інноваційної педагогічної діяльності викладача. Доповідач голова науково-методичної комісії історичного факультету, доцент кафедри всесвітньої історії та релігієзнавства Наталія Ігнатенко.

Доповідає Наталія Ігнатенко

Традиційна та інноваційна стратегії навчання

У другому питанні, за результатами обговорення членів науково-методичної ради, рекомендовано до розгляду вченої ради 12 посібників, а також
затверджено до друку науково-методичною радою 12 методичних розробок науково-педагогічних працівників університету.

Із робочими питаннями виступили Ольга Пежинська - керівник навчально-наукового центру якості освіти, Ганна Чайковська - керівник навчально-наукового центру організації освітнього процесу. Ольга Пежинська закцентувала увагу на важливих моментах щодо перегляду освітніх програм на 2024-2025 навчальний рік.

Доповідає Ольга Пежинська

Ганна Чайковська наголосила на основних етапах розробки і затвердження навчальних планів для здобувачів вищої освіти 2024 року вступу.

Доповідає Ганна Чайковська

Дякуємо учасникам засідання за предметну і конструктивну розмову.

Учасники засідання науково-методичної ради

екретар науково-методичної ради