Профорієнтаційна робота на факультеті фізичного виховання ТНПУ (ФОТО)
Триває профорієнтаційна робота

на факультеті фізичного виховання ТНПУ

Викладачі кафедри теоретичних основ і методики фізичного виховання доц. Надія Грабик та асист. Ольга Гулька провели профорієнтаційну роботу з учнями 11-х класів ЗЗСО № 23 м.Тернополя.

Знайомство учнів із освітніми програмами факультету фізичного виховання

Під час зустрічі викладачі наголосили на перевагах навчання на факультеті фізичного виховання ТНПУ ім. В. Гнатюка:

- наш заклад – один із провідних педагогічних ЗВО України;
- має сучасну матеріально-технічну базу для формування загальних та фахових освітніх компонентів;

- забезпечує ґрунтовну практичну підготовку під час педагогічних практик, табірних зборів, залучення студентів до суддівства й волонтерства;

- можливість обрання індивідуальної траєкторії навчання; підготовку здійснюють висококваліфіковані науково-педагогічні працівники;

- навчання відбувається в дружній та доброзичливій атмосфері факультету та університету.

Демонстрація проведення практичних спортивних занять на факультеті фізичного виховання

Гулька О.В. та Грабик Н.М. проінформували про особливості вступної кампанії у 2024 році на освітні програми 014.11 Середня освіта (Фізична культура), 014.11 Середня освіта (Фізична культура та спортивні танці) та інші програми факультету фізичного виховання, які забезпечують підготовку висококваліфікованих, конкурентоспроможних фахівців та про перспективи майбутнього працевлаштування.

Розповідь про особливості вступу на освітні програми 014.11 Середня освіта (Фізична культура) та 014.11 Середня освіта (Фізична культура та спортивні танці)

Профорієнтаційні буклети освітніх програм

Висловлюємо подяку за сприяння та підтримку у проведенні профорієнтації керівництву ЗЗСО № 23: директору Козбур Руслані Андріївні та завучу Шкірі Ірині Володимирівні.

Ольга Гулька