Відкриті гостьові лекції для здобувачів та науково-педагогічних працівників факультету фізичного виховання ТНПУ (ФОТО)
Відкриті гостьові лекції для здобувачів

та науково-педагогічних працівників

факультету фізичного виховання ТНПУ

Сьогодні на факультеті фізичного виховання відбулись одразу дві відкриті гостьові лекції для здобувачів та науково-педагогічних працівників ТНПУ.

Виконавчий директор Спеціальної Олімпіади України — Андрій ПІДВАРКО розпочав зустріч зі студентами з лекції на тему: «Спеціальні Олімпіади: міжнародний та національний досвід», де в загальних рисах окреслив структуру Спеціальної Олімпіади України та порівняння діяльності в Україні та у світі.

Гостьова лекція Андрія Підварка

У свою ж чергу спортивний директор Спеціальної Олімпіади України, декан тренерського факультету НУФВСУ — Євген ГОНЧАРЕНКО продовжив зустріч ознайомивши присутніх з матеріалом лекції на тему: «Спеціальні Олімпіади: види спорту, програми, можливості залучення до руху».

Доповідь Євгена Гончаренка

Цікава, актуальна та сповнена приємними враженнями зустріч численної академічної родини Тернопільського національного педагогічного університету ім.Володимира Гнатюка з гостями проходила в освітньому хабі університету.

Здобувачі з цікавістю дослухаються до слів лекторів

Переповнений освітній хаб під час зустрічей

Щиро вдячні запрошеним гостям за приємну зустріч, інформативне спілкування та перспективи майбутньої співпраці!

Спільне фото НПП та гостей зустрічі

Олександр ХОМА