Студенти і магістранти ТНПУ на Міжнародній науковій конференції у Кривому Розі

Студенти і магістранти ТНПУ

на Міжнародній науковій конференції

у Кривому Розі

18 квітня колеги-філологи з Криворізького державного педагогічного університету в складний час ворожих ракетних обстрілів блискуче організували і провели Міжнародну наукову конференцію здобувачів вищої освіти «Мови й літератури світу в глобалізаційних процесах» (співорганізатори – Житомирський державний університет імені Івана Франка, Варшавський та Ніредьгазький університети).

Всеохопна любов до літератури вібрувала в доповідях студентів різних освітніх рівнів. Це була тепла зустріч однодумців – спраглих знань, сповнених гідності, глибоко відданих обраному фаху. На секційному засіданні «Українська література в глобалізаційних процесах» Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка поважно представили здобувачі першого (бакалаврського) (Марія Богуцька, Анастасія Великанович, Ірина Гуменна, Лілія Долінська, Марта Крамар, Діана Крутікова, Мар’яна Мартинів, Адріана Музика, Таміла Шпирко та ін.) та другого (магістерського) (Мар’яна Грущак, Інна Демелько, Андрій Канюка, Христина Качан) рівнів. Своїми змістовними виступами молоді дослідники реалізували благородну місію винятково продуктивної співпраці вишів Заходу і Сходу України.

Доповідає І. Демелько (мСОУМ-11)

Доповідає М. Грущак (мСОУМА-12)

Вітання й сердечна подяка модераторці – докторці філологічних наук, професорці кафедри української та зарубіжної літератури Світлані Ковпік, котра створила невимушену атмосферу наукової дискусії, що завжди породжує нові ідеї та проєкти.

Модератор - проф. С. Ковпік

Окрема вдячність кандидатці філологічних наук, доцентці кафедри української та зарубіжної літератури Світлані Журбі за активне спілкування, величезний досвід, дружню прихильність.

Філологи нашого університету повсякчас готові всебічно підтримати колег в освітній та науковій сферах. Бо ми разом робимо спільну справу формування української еліти, котра невдовзі візьме на свої плечі відповідальність за молоде покоління українців.

Світлана Бородіца,

кандидат філологічних наук,

доцент кафедри української та зарубіжної літератур

і методик їх навчання