Здобувачі кафедри журналістики ТНПУ – учасники наукової конференції (ФОТО)

Здобувачі кафедри журналістики ТНПУ –

учасники наукової конференції

23 квітня відбулася всеукраїнська наукова онлайн-конференція «Актуальні проблеми журналістики», яку організувала кафедра журналістики Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка.

На пленарному засіданні виступила Божена Волинець, студентка 4 курсу спеціальності 061 Журналістика Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Здобувачка представила творчий проєкт на тему «Психологічні поради журналістам у спілкуванні з військовими та їх родинами: серія відео-інтерв’ю» (керівник – доцентка кафедри журналістики ТНПУ Галина Синоруб).

Доповідь студентки

Тема творчого проєкту

Скрінтош відео-інтерв'ю з Іванною Гошій

Студентка окреслила актуальність, мету та предмет наукового доробку, поділилася порадами для журналістів, які готуються до інтерв’ю, ознайомила з тематикою відеосюжетів.

Наукова зустріч об’єднала студентів та учнів Тернополя, Полтави, Сум, Запоріжжя та інших міст.

Божена Волинець