Хіміко-біологічний факультет приєднався до загальноуніверситетського заходу "Гостини в ТНПУ. Ярмарок професій" (ФОТО)

Хіміко-біологічний факультет приєднався

до загальноуніверситетського заходу

"Гостини в ТНПУ. Ярмарок професій"

21 квітня хіміко-біологічний факультет приєднався до загальноуніверситетського заходу "Гостини в ТНПУ. Ярмарок професій".

Професорсько-викладацькому складу нашого факультету разом з студентами є багато чого представити зацікавленій громадськості.

Студенти та професорсько-викладацький   склад  хіміко-біологічного факультету разом з в.о. ректора Дробик Надією Михайлівною
Студенти та професорсько-викладацький   склад  хіміко-біологічного факультету разом з в.о. ректора Дробик Надією Михайлівною

Старші лаборанти кафедри хімії та методики її навчання Голодюк Ірина Михайлівна і Скунць Тетяна Василівна демонструють досліди

У рамку заходу було розкрито особливості спеціальностей "Середня освіта (Хімія, біологія та здоров’я людини)", "Середня освіта (Біологія та здоров’я людини, хімія)", "Середня освіта (Природничі науки)", "Біотехнології та біоінженерія (Екологічна біотехнологія". А також продемонстровано чудові хімічні шоу, специфічні ознаки будови хлібних злаків та насіння зернобобових культур тощо.

Студенти та заступник декана з виховної роботи хіміко-біологічного факультету Москалюк Наталія Володимирівна

А які ж гостини без благодійного ярмарку на підтримку ЗСУ? Частували святковим тортом, різними смаколиками і напоями та весняними салатами.

Студентки хіміко-біологічного факультету

Ми спільно факультетською родиною наторгували на суму 10 тис грн. Дякуємо усім, хто долучився! Разом до Перемоги! Слава ЗСУ!

Дружний колектив хіміко-біологічного факультету

В.о. студентського декана,