Підсумкова конференція з педагогічної практики студентів факультету педагогіки і психології  ТНПУ спеціальностей 013 «Початкова освіта» і 012 «Дошкільна освіта» (ФОТО)

Підсумкова конференція
з педагогічної практики

студентів факультету педагогіки
і психології
ТНПУ

спеціальностей 013 «Початкова освіта»

і 012 «Дошкільна освіта»

Завершилася педагогічна практика студентів факультету педагогіки і психології груп ПО-41, ДО-41, ПОск-22, ДОск-21. З новими враження повернулися студенти на заняття в університетські аудиторії. Педагогічна практика дала можливість пересвідчитися у правильності вибору вчительської професії, зрозуміти її важливість.

Підсумкова конференція з педагогічної практики Підсумкова конференція з педагогічної практики

На підсумковій конференції своїми враженнями щодо проходження педагогічної практики ділилися студенти Ромичева Поліна (відеозапис), Король Юля (відеозапис), Павлів Катя, Чижевська Мар’яна (ПОск-22), Каляман Софія, Китинська Ольга, Мілецька Валентина, Чернуха Богдана (ПО-41), Курач Олена, Крамарчук Юлія, Майка Юлія, Окіпна Діана, Тарасюк Олена (ДО-41). Педагогічна практика, як свідчать виступи студентів, дала можливість застосувати теоретичні знання з фахових дисциплін на практиці, сприяла формуванню навичок взаємодії з класом, плануванню навчальної діяльності, використанню різних методів і прийомів навчання і виховання, ознайомленню з передовим педагогічним досвідом роботи та ін.

Виступи студентів групи ПО-41 Каляман Софія, Китинська Ольга, Мілецька Валентина, Чернуха Богдана

Виступи студентів групи ДО-41 Курач Олени, Крамарчук Юлії, Майки Юлії, Окіпної Діани, Тарасюк Олени

Павлів Катя. Чортківський ліцей №7

Математичний дім. Трансформер

Свої зауваження і побажання щодо дальшої  педагогічної  діяльності майбутніх учителів висловили методисти з навчальних предметів, групові керівники доценти   Жаркова І.І.,   Бойко М.М.,   викладачі   Хребтова Н.Р.,   Яценюк Д.В.

Педагогічна практика показала готовність студентів до педагогічної діяльності. Майбутні вчителі впевнено тримають освітній фронт задля нашої перемоги.

Керівник практики
доктор педагогічних наук,
професор кафедри педагогіки і методики початкової
та дошкільної освіти