Студенти ТНПУ – призери чемпіонату України з боксу серед студентів
Студенти ТНПУ – призери чемпіонату

України з боксу серед студентів

З 16 по 20 квітня м. Умань стала центром боксу України – тут відбувся чемпіонат України з боксу серед студентів. В спортивному залі державного педагогічного університету імені Павла Тичини за звання найсильніших у своїх вагових категоріях змагалися близько двох сотень здобувачів ЗВО зі всіх куточків України.

Каріне Айрапетян - срібна призерка чемпіонату України з боксу серед студентів 2024 року

На цих змаганнях відзначилися представники нашого університету. Так, у ваговій категорії понад 81 кг серед жінок срібною призеркою стала третьокурсниця факультету фізичного виховання, майстер спорту України Каріне Айрапетян.

Микола Загородний - бронзовий призер чемпіонату України з боксу серед студентів 2024 року

Її колега по рингу другокурсник факультету фізичного виховання, Микола Загородний здобув бронзову нагороду у ваговій категорії до 71 кг серед чоловіків.
Всі боксери і боксерки під час своїх виступів продемонстрували захопливий бокс, проявивши характер і волю до перемоги. На ринзі панувала справжня бійцівська атмосфера, де глядачі могли побачити висококласні та дуже захопливі бої.

Перемогу здобуває Микола Загородний

Вітаємо наших студентів із високими результатами та бажаємо мирного неба, подальших високих здобутків у спорті і навчанні! Особлива подяка мужнім воїнам ЗСУ, завдяки яким ми маємо можливість готувати сильну молодь!

Доцент Віктор Шандригось