Викладачі ТНПУ ім.В.Гнатюка – учасники програм підвищення викладацької компетенції в Вищій Школі Лінгвістичній 10.04.2017

Викладачі ТНПУ ім.В.Гнатюка –

учасники програм підвищення

викладацької компетенції

у Вищій Школі Лінгвістичній

Стажування викладачів в європейських вузах стало доброю традицією ТНПУ ім.В.Гнатюка. Зараз  оголошується черговий набір викладічів для стажування у Вищій Школі Лінгвістичній в м.Ченстохова, Польща.
З Вищою Школою Лінгвістичною наш університет давно підтримує тісні зв’язки у навчальній та науковій роботі, культурному співробітництву, видавничій справі.  Польські колеги тепло згадують спільний досвід організації конференцій, проведення досліджень, обмін студентами.

Цього разу стажистам  нашого університету у Вищій Школі Лінгвістичній  належить пройти два етапи. Серед завдань - представити статтю про глобальні тенденції і проблеми реалізації міжнародних освітніх та наукових програм та підготувати відеоматеріали з прикладами власних занять викладача, на основі яких згодом розроблятимуться заняття з коучінгу, - повідомляє віце-президент Вищої Школи Лінгвістичної  Томаш Кук.

Для викладачів ТНПУ ім.В.Гнатюка кожне таке стажування - важливий крок вдосконалення своїх організаційних навичок, збагачення педагогічного досвіду, розширення кола наукових інтересів, що стане в нагоді у викладацькій  та пошуковій роботі.

А для двох країн це черговий приклад побудови прогресивних взаємин на різних рівнях (навчальний заклад - кафедра - викладачі - студенти - особистісні взаємодії), який, безумовно, є добрим взірцем міжнародного співробітництва.

Пропонуємо детальніше ознайомитися з Програмою підвищення кваліфікації для викладачів

За довідками просимо звертатися у Відділ міжнародних зв'язків

Дата:  10.04.2017 14:00:00