Магістрантам англійської та німецької філології ТНПУ ім.В.Гнатюка вручено дипломи у рамках паралельного навчання у Польщі (ФОТО)

Магістрантам англійської та німецької філології

ТНПУ ім.В.Гнатюка

вручено дипломи

у рамках паралельного навчання у Польщі

Програма паралельного навчання у Польщі для студентів нашого університету триває вже чотири  роки поспіль. Дипломи бакалавра та магістра Вищої лінгвістичної школи у м. Ченстохова (WSL) за спеціальностями англійська мова в бізнесі, німецька мова в бізнесі, соціальна робота та дошкільна освіта отримали близько  50-ти студентів ТНПУ ім.В.Гнатюка. Є випускники, які працевлаштувалися за спеціальністю в Польщі.

Днями ректор Вищої лінгвістичної школи п. Едита Садовська вручила дипломи
WSL ще 7 магістрантам англійської та німецької філології. (Подаємо фотоогляд).

Набір учасників Програми «Подвійний диплом» триває.

Більш детальну інформацію про спільний українсько-польський  проект «Подвійний диплом» можна дізнатися на сайті університету: http://tnpu.edu.ua/about/pidrozdily/twodip.php

Бажаючі навчатися  можуть зареєструватися на нашому сайті до 15 травня  2017р.

Відділ міжнародних зв
язків