Програма подвійного диплому (Україна та Польща) для студентів ТНПУ

ПРОЕКТ ПОДВІЙНИЙ ДИПЛОМ

ВИЩА ЛІНГВІСТИЧНА ШКОЛА

Напрями та спеціальності WSL

Зимова школа 2014 року у WSL для студентів ТНПУ ім.В.Гнатюка за програмою “Подвійний диплом”

Літня школа 2015

Про програму:

Враховуючи інтереси і потреби української студентської молоді, наш університет уклав договір про співробітництво з Вищою лінгвістичною школою у Ченстохові (Республіка Польща).

Основною перевагою даного договору є забезпечення студентам нашого університету можливості паралельного навчання у Вищій лінгвістичній школі у Ченстохові та отримання додаткового диплому (другого) Республіки Польща.

Також навчальні заклади у рамках співпраці домовились про:

·        академічні обміни працівників, перепідготовку та підвищення кваліфікації сторін

·        організацію спільних наукових, навчальних, методичних досліджень та їх публікацію

·        проведення спільних семінарів, конференцій.

Тривалість навчання у Польщі: бакалаврат - 3 роки,

магістратура - 2 роки.

Вища лінгвістична школа у Ченстохові є лідером у Польщі по впровадженню у навчальний процес інноваційних технологій (on-line студій). Інтенсивному використанню інформаційних технологій сприяє тісна співпраця з іншими потужними європейськими університетами Великобританії, Німеччини, Італії.

Вимоги та переваги для студентів ТНПУ, які хочуть отримати 2 дипломи:

-          знання польської мови на рівні, достатньому для відвідування занять у Польщі

-          оплатити за навчання у Польщі (вартість за рік становить 300 €)

-          можливість подавати заявки на гранти від Євросоюзу, будучи польськими студентами

-          проходження практики за базовою спеціальністю.

-         Ліквідувати різницю в навчальних планах можна дистанційно та в режимі Зимової (тривалість - 1 тиждень в січні, орієнтовні витрати-120 €) та
Літньої (тривалість - 2 тижні в липні, орієнтовні витрати - 240 €) шкіл у Польщі. Під час проведення шкіл студенти матимуть можливість навчатись, проживати, харчуватись, активно проводити відпочинок (пізнавальні екскурсії, концерти…)

Зазначимо, що можливість отримати подвійний диплом матимуть студенти ТНПУ практично з усіх спеціальностей – окрім Вищої лінгвістичної школи у Ченстохові, до співпраці долучаються й інші навчальні заклади – Академія ім. Яна Длугоша та інші. Студентам зі спеціальностей, які не представлені у даних ВНЗ найближчим часом планується надати таку ж можливість через заклади Кракова та Вроцлава.

Для участі в Програмі потрібно принести копії українського та закордонного паспортів у Відділ міжнародних зв’язків (2 гуртожиток).