XХХІІ Генеральна Асамблея   НОК України  та зустріч в ТНПУ ім.В.Гнатюка

XХХІІ Генеральна Асамблея

НОК України

та зустріч в ТНПУ ім.В.Гнатюка

17 листопада 2017 року у Національному університеті фізичного виховання і спорту України відбулась XХХІІ Генеральна Асамблея НОК України. Під час роботи сесії було наголошено, що протягом 2017 року діяльність Національного олімпійського комітету України та його регіональних відділень була спрямована на популяризацію олімпійського руху, сприяння духовному збагаченню людей, поширенню обміну цінностями національної культури під знаком ідей та принципів олімпізму, впровадження освітніх та культурних програм.

Один із заходів, організований Тернопільським обласним відділення Олімпійської академії України (голова відділення Огнистий А.В.) та відзначений у звіті президентом НОК України С.Н.Бубкою, відбувся у Тернопільському національному педагогічному університеті ім. В. Гнатюка і був приурочений до Міжнародного дня спорту.

Під час зустрічі з випускником факультету фізичного виховання, стипендіатом відділення НОК України у Тернопільській області Іваном Панасюком студенти факультету педагогіки і психології, майбутні вчителі початкових класів, дізналися про спорт як соціальне явище, видатних спортсменок-легкоатлеток, учасниць Олімпійських ігор - випускниць факультету фізичного виховання університету Віру Зозулю й Анжелу Балахонову.

Доц. Огнистий А.В.

Звіт НОК