Викладачі кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи взяли участь у тренінгу (ФОТО)

Викладачі кафедри соціальної педагогіки

і соціальної роботи взяли участь у тренінгу

Викладачі кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи взяли участь у тренінгу для тренерів «Впровадження ефективних поведінкових втручань», який проводився у рамках проекту RESPOND. П’ятирічний проект USAID RESPOND спрямований на підтримку сталих національних програм зменшення темпів розповсюдження ВІЛ-інфекції серед представників груп ризику в Україні та їхніх сексуальних партнерів. Проект впроваджується міжнародною організацією Pact Inc. у партнерстві з FHI 360 за фінансової підтримки Надзвичайного плану Президента США з надання допомоги у боротьбі зі СНІДом (PEPFAR).

Запрошені до участі у тренінгу викладачі із Київського університету ім.Б.Грінченка, Чорноморського національного університету ім. П.Могили, Черкаського національного університету ім.Б.Хмельницького, Луганського національного університету ім.Т.Шевченка, Східноєвропейського національного університету ім. Л.Українки, Академії праці, соціальних відносин і туризму, Національного університету «Львівська політехніка» отримали можливість ознайомитися із прикладними програмами втручання «Street Smart», «Smart Project», «Сім кроків», «Школа пацієнта», стратегічною метою яких є покращення якості послуг у сфері ВІЛ/СНІД серед представників груп ризику та підвищення потенціалу українських інституцій та організацій щодо реалізації ефективних програм у сфері ВІЛ/СНІД та покращення здоров’я населення.

Кафедра соціальної педагогіки
 і соціальної роботи

Із тренерами проекту

Робочі моменти тренінгу