На історичному факультеті ТНПУ ім.В.Гнатюка відбулось тренінгове заняття «Пізнай себе»

21 листопада 2017 року практичний психолог відділу у справах молоді Зелінська М.А. провела тренінгове заняття «Пізнай себе» із студентами другого курсу історичного факультету.

Основна мета – сприяти формуванню у студентів навичок асертивної поведінки. У ході заняття було розкрито такі завдання: розвиток самосвідомості та самопізнання учасників тренінгу; формування у студентів адекватної самооцінки та самоповаги; розвиток навичок асертивної поведінки; формування толерантного ставлення до оточуюючих. У групі панував позитивний психологічний клімат та згуртованість.

Завдяки таким видам занять студенти мають змогу краще пізнати себе та інших, вдосконалити комунікативні здібності, розкрити свою унікальну особистість та отримати новий досвід.

Відділ у справах молоді