У ТНПУ ім.В.Гнатюка завітав фестиваль легкої атлетики

У ТНПУ ім.В.Гнатюка завітав

фестиваль легкої атлетики

22 листопада за сприяння ректорату Тернопільського національного педагогічного університету ім.Володимира Гнатюка  в спортивному залі вишу відбувся фінал ІІ міського фестивалю за програмою «Дитяча легка атлетика ІААФ» серед учнів 5-их класів. У ньому виступали учасники шести шкільних команд Тернополя, які показали найвищі результати в попередньо-проведених зональних змаганнях.

Організаторами ігор виступила Федерація легкої атлетики Тернопільської області (президент Єднак В.Д) та Тернопільський міський центр фізичного здоров'я населення (директор Федорович Г.В.).

Програма змагань включала естафети: «Драбинка», «Біг зі стійками та бар’єрами», « Багатоскоки», «Хрестик», « Метання списа», « Метання диска» та « Формула – 1».

З привітальним словом до учасників змагань звернулись:
- Леонід Бицюра – заступник міського голови Тернополя;
- Валерій Єднак – президент Федерації легкої атлетики Тернопільської області;
- Галина Федорович – директор Тернопільського центру фізичного здоров'я населення;
- Олександр Бірюков – начальник Тернопільського обласного відділення комітету з фізичного виховання і спорту МОН;
- Володимир Омельяненко – декан факультету фізичного виховання ТНПУ ім. В.Гнатюка.

Активно долучились до організації і проведення даних змагань і студенти факультету фізичного виховання ТНПУ ім.В.Гнатюка. Вся суддівська бригада складалась з кращих легкоатлетів факультету.

- Я в Федерації вже шість років і кожного разу ми намагаємось придумати щось нове та цікаве для учасників, – розповідає Олександр Хома, студент 4-го курсу та діючий спортсмен. – Поєднувати навчання з такою практикою цілком можливо, і найголовніше - цікаво. Тут ми здобуваємо досвід у спілкуванні з дітьми та намагаємось реалізувати набуті знання підчас навчання в університеті. Такі змагання приносять радість дітям і нам також.

Переможцями цьогорічного фестивалю стала команда ТЗОШ № 24. Учасники продовжуватимуть відстоювати цей статус на подальших змаганнях вже вищого рівня. Можливо саме серед цих талановитих дітей є майбутні студенти нашого університету та переможці ще не одних змагань.

По завершенню змагань всі студенти факультету фізичного виховання, які брали участь у підготовці та проведенні змагань, були відмічені грамотами та сувенірами від Тернопільського міського центру фізичного здоров'я населення.

Студентка групи ЖУР-2
факультету філології і журналістики
Євгенія Єднак

1.	Учасників змагань вітає заступник міського голови Л.Бицюра