Чергове засідання вченої ради на історичному факультеті ТНПУ ім.В.Гнатюка стало особливим (ФОТО)

Чергове засідання вченої ради

на історичному факультеті
ТНПУ ім.В.Гнатюка

стало особливим

На історичному факультеті ТНПУ відбулось чергове засідання вченої ради. Для колективу істориків це був особливий захід, адже його розпочав один із перших випускників, професор кафедри філософії та економічної теорії, доктор філософських наук Богдан Буяк, якого нещодавно обрано ректором нашого вишу. Він окреслив перспективи розвитку університету.

Урочистості вченій раді надало ще й відзначення переможців VI Всеукраїнського студентського турніру з історії Ярослава Ждановича, Віталія Гавури, Богдана Безпалька та їх наставника –  доцента Ярослава Сека.

Грамоту від Львівської 80-ї окремої десантно-штурмової бригади також одержали студенти першого курсу історичного факультету, які разом із магістрантами сплели лише за осінь цього року 23 маскувальні сітки загальною площею 700 кв.м. Відзначено їх керівника, доцента Володимира Кіцака та доцента кафедри стародавньої та середньовічної історії Оксану Ятищук, яка зорганізувала зі студентами в’язання та відправлення на фронт сотень пар теплих шкарпеток.

Кандидат історичних наук,

доцент кафедри стародавньої та середньовічної історії

В.М. Кіцак

Зустріч ректора ТНПУ ім.В.Гнатюка Богдана Богдановича Буяка із колекивом історичного факультету