У ТНПУ ім.В.Гнатюка учасники АТО розповіли про сучасні реалії протистояння на Сході

У рамках реалізації проекту «Ветерани патріотам» 27 листопада 2017 року в ТНПУ ім.В.Гнатюка відбулось заняття з елементами національно-патріотичного вишколу, спікерами якого стали учасники АТО, а саме: інструктор з бойової підготовки, офіцер РПСПОП "Тернопіль" Мельник Роман - позивний «Мамонт», учасник АТО – позивний «Децел» та ін. Захід пройшов за ініціативи начальника відділу у справах молоді ТНПУ ім. В. Гнатюка, доцента, учасника бойових дій на сході України Брославського В. Л.

Види озброєння та обмундирування українських захисників, тактика ведення бою та перша долікарська допомога пораненим – питання, що найбільше цікавили студентську молодь, якої на занятті зібралось більше сотні. Захопливою була розповідь про участь в бойових діях та неабиякий героїзм українських жінок-снайперів, жінок-медиків тощо. Захисники розповіли про жахливі реалії зі сходу України. «Вбивати на війні не важко, – зауважив Роман Мельник, – важко з цим жити». Він розповів студентам про сучасні виклики перед Україною, про необхідність військових навиків у більшості громадян України, наголосив на небезпеці поширення країною вибухонебезпечних пристроїв та важливості правильних діях громадян при їх знахідці.

Учасники АТО ознайомили присутніх з тактико-технічними характеристиками автоматів Калашникова, пістолетів та гранат, навчили охочих розбирати і збирати автомати, показали свої світлини та світлини побратимів з життя на сході країни, відеоролики занять з військової підготовки, які вони проводять у Тернополі. Гості заходу зазначили, що готові допомогти усім охочим покращити свою фізичну підготовку та здобути військові навики. Адже військовослужбовці, які проходять службу в ЗСУ, та резервісти (учасники АТО) гарантують спокій та мир на нашій землі. «Коли в країні кожен готовий до війни, непрохані гості не прийдуть!» – відзначив спікер заходу з позивним «Мамонт».

Такі заняття не тільки цікаві та пізнавальні, вони виховують у молодого покоління повагу та шану до патріотизму й мужності громадян, які постали на захист національних інтересів нашої держави, прищеплюють любов та гордість за рідну землю та усвідомлення необхідності військової служби. «На початку 2014 року наші хлопці гинули на сході України, бо не були підготовлені, як слід. Вони не знали, що таке війна. У цій ситуації, що склалася, вміти захищати себе і своїх рідних – наш обов’язок», – наголосив начальник відділу у справах молоді ТНПУ ім. В. Гнатюка, доцент Брославський В. Л. Більше фото тут.

Відділ у справах молоді

Студенти вивчають будову АК

Інструктор з бойової підготовки, офіцер РПСПОП "Тернопіль" Мельник Роман розповідає про озброєння ЗСУ

Студенти збирають АК