Волонтери ТНПУ ім.В.Гнатюка втілюють арт-проект «Подаруй дитині посмішку» (ФОТО)

Волонтери ТНПУ ім.В.Гнатюка

втілюють арт-проект

«Подаруй дитині посмішку»

В рамках реалізації арт-проекту «Подаруй дитині посмішку» цими днями було розмальовано ще одну стіну.

Учасники «Клубу соціальних ініціатив та волонтерства ТНПУ ім.В.Гнатюка» завітали до ГО "Центр розвитку дітей з аутизмом та іншими розладами "Золотий ключик", де приємно були вражені теплими поглядами кваліфікованих фахівців та їх особливими вихованцями.

Натхнення художників

Ми зробили все для того, щоб перебування діток у такому закладі було насичене атмосферою казки та любові. На завершення отримали подяку від адміністрації центру. Найбільшою радістю для нас були посмішки дітей від кожного руху пензлем! Щиро дякуємо студентам факультету мистецтв за допомогу у створенні цієї краси та всім, хто підтримав матеріально.

Ось і завершилась ще одна із історій нашого арт-проекту! Всіх бажаючих, просимо долучатись та бути частинкою нашого проекту, адже «Далі буде!»

Натхнення художників

Ольга Водяна

В процесі роботи
Подяка від керівника центру