Засідання історичного гуртка  "Майдан. Україна. Шлях до свободи (до дня Гідності та Свободи)"(ФОТО)

Засідання історичного гуртка

"Майдан. Україна. Шлях до свободи

(до дня Гідності та Свободи)"

27 листопада доцент кафедри історії України Терещенко Валентин Дмитрович взяв участь у відкритому засіданні історичного гуртка Тернопільського коледжу харчових технологій і торгівлі  "Майдан. Україна. Шлях до свободи (до дня Гідності та Свободи)"

Учасники гуртка згадали та обговорили перебіг подій Революції Гідності, а також про її результати. Відкритим питанням, яке зародило жваву дискусії залишилось про тривалість революції, і чи триває вона досі.

Анна Леськів

Відкриття засідання історичного гуртка

Доцент кафедри історії України Терещенко Валентин Дмитрович.
Доцент кафедри історії України Терещенко Валентин Дмитрович

Обговорення ключових питань.
 Обговорення ключових питань

Учасники гуртка - студенти Тернопільського коледжу харчових технологій і торгівлі.