Завершились змагання першості з шахів серед працівників університету ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

Завершились змагання першості з шахів

серед працівників університету

ТНПУ ім.В.Гнатюка

«Шахова гра - це випробування розуму»
Й. В. Гете, автор «Фауста»

Що таке шахи? Спорт, наука або мистецтво?

Шахи перш за все гра, і перші шахісти, необтяжені думкою про стратегію, не мудруючи лукаво, вели в бій свої іграшкові армії назустріч супернику.

Шахи – спортивна індійська настільна розважальна гра, що має давню історію. Як одна з найбільш розповсюджених спортивних ігор сучасності, гра поєднує в собі елементи мистецтва (уяви), науки (логічно точний розрахунок) і спорт.

Ось і працівники ТНПУ ім.В.Гнатюка теж проходили випробування свого розуму. Змагання проводились за коловою системою. Виграш приносив - 1 бал, нічия - 0.5 бали, і програш - 0 балів.

За підсумками турнірної таблиці, в котрий рік поспіль, здобуває перемогу Чайка Володимир Мирославович, друге місце посів – Сапіга Віктор Борисович, третє – Петрица Петро Миколайович, четверте – Сіткар Віктор Ілліч.

Щиро дякуємо учасникам змагань та вагому підтримку профкому працівників ТНПУ ім.В.Гнатюка (голова А. А. Григорук).

Голова спортивного клубу «Педагог»
 Петрица Петро

учасники змагань першості з шахів ТНПУ

Учасники змагань першості з шахів ТНПУ