Студентка факультету мистецтв ТНПУ ім. В.Гнатюка взяла участь у концерті разом з муніципальним Галицьким камерним оркестром

Студентка факультету мистецтв

ТНПУ ім. В.Гнатюка

взяла участь у концерті  разом з муніципальним

Галицьким камерним оркестром

«Дарунки Різдва» – так цього року називалась традиційна новорічно-різдвяна програма, яку муніципальний Галицький камерний оркестр під орудою народного артиста України Василя Феленчака представив своїм шанувальникам.

Відбулось дійство 25 грудня в Українському Домі «Перемога». Головна ідея мистецької програми полягала в тому, що життя продовжується, несучи нас з дня у день від Різдва до Різдва, від 31 грудня до 31 грудня, і треба радіти кожній його миті, приймаючи як особливий Божий подарунок.

У концерті прозвучали як звичні для новорічного часу мелодії на зразок саунтдтеку «Десь у моїй пам’яті» з кінофільму «Один вдома», естрадні композиції «Happy New Year» з репертуару групи «АВВА» та «Let it snow» Ф.Сінатри, твори Е.Пола та Дж.Вайла «Це найчудовіший час у році» та «Ритмічні спалахи Різдва» Б.Белмаджеса в перекладі для камерного оркестру, так і цікаві популярні твори: «Менует» П.Моріа, увертюра до оперети «Летюча миша» Й.Штрауса.

Не обійшлось і без улюблених різдвяних творів, таких як «Тиха ніч», «Дзвіночки дзвенять», «Щедрик» та українських галицьких колядок. Їх виконала солістка Ірина Клепач – студентка першого курсу кафедри мистецтвознавства та методики музичного мистецтва факультету мистецтв ТНПУ ім.В.Гнатюка, клас доцента, народної артистки України Наталії Лемішки. Цей виступ був дебютом Ірини з Галицьким камерним оркестром. Вона проявила себе як вправний соліст, продемонструвавши хороші вокальні дані та артистизм. Побажаємо їй успіхів та натхнення для подальшої творчої діяльності.

Студентка групи ММ-21
Дубас Христина

Студентка факультету мистецтв ТНПУ ім.В.Гнатюка Ірина Клепач

Ірина Клепач і Муніципальний Галицький камерний оркестр на концерті Дарунки Різдва