Викладачі кафедри практичної психології ТНПУ ім.В.Гнатюка у співпраці з працівниками наукової бібліотеки провели практичний семінар

Викладачі кафедри практичної психології

у співпраці з працівниками бібліотеки

провели практичний семінар на тему:

«Ідентифікатори науковця

та науковометричні бази  у роботі викладача»

7 лютого 2018 року викладачі кафедри спільно з працівниками бібліотеки провели практичний семінар на тему: «Ідентифікатори науковця та науковометричні бази у роботі викладача».

Завідувач наукової бібліотеки ТНПУ ім. В. Гнатюка кандидат педагогічних наук  Чайка Ірина Анатоліївна познайомила присутніх з основними науковометричними базами, особливостями їх використання і значенні для систематизації наукової продукції. Ірина Анатоліївна також конкретно зупинилася на диференціації різних ID – кодів.

Особливе зацікавлення у  викладачів викликала процедура реєстрації для отримання ідентифікатора науковця ORCID. Дуже детально присутні були проінформовані про етапи реєстрації та приєднання списку власних публікацій до  ID ORCID.

Під час зустрічі присутні отримали вичерпні відповіді на свої запитання.

Викладачі кафедри практичної психології щиро вдячні працівникам бібліотеки за таку цікаву і  плідну співпрацю.

Завідувач кафедри практичної психології
проф. Радчук Г.К.