Легкоатлети ТНПУ ім.В.Гнатюка   показали гарні результати   на Чемпіонаті  України в Сумах

Легкоатлети ТНПУ ім.В.Гнатюка

показали гарні результати

на

Чемпіонаті  України в Сумах

З 9 по 11 лютого у м.Суми проходив Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед молоді (вік до 23 років). Збірну Тернопільської області представляли 6 атлетів. Всі вони є студентами факультету фізичного виховання ТНПУ ім.В.Гнатюка.

Медаль і диплом зв ІІІ місце

Найкраще виступила студентка ІІІ курсу факультету фізичного виховання Більчак Оксана. У змаганнях з бігу на 800 м, з результатом 2.14,54 сек. вона виборола бронзову нагороду.

За крок до медалі, посівши 4-ті місця, зупинились О. Хома (ІV курс) та І. Карюк (ІІІ курс). Олександр у стрибках у висоту подолав висоту 200 см, а Іван штовхнув ядро (вага 7,260 кг) на 16.08 м.

Пʼяті місця посіли студентка ІV курсу Х.Стефанишина (стрибки у висоту) та студент ІІ курсу О.Шилівський (штовхання ядра).

Шостим у стрибках у висоту став студент І курсу Н.Вовчок.

Загалом, виступаючи у не повному складі, команда посіла 12 загальнокомандне місце серед 25 областей України, що брали участь у змаганнях.

Доц.ТМОПС Єднак В.Д
.

на третій сходинці п'єдисталу Оксана Більча На третій сходинці п'єдесталу - Оксана Більча