Різними мовами про кохання: у ТНПУ ім.В.Гнатюка відбувся святковий концерт до Дня закоханих «ТНПУ_Love_You» (ФОТО)

Різними мовами про кохання:

у ТНПУ ім.В.Гнатюка

відбувся святковий концерт

до Дня закоханих «ТНПУ_Love_You
»

14 лютого зі сцени найспівучішого залу університету лунали пісні та поезії про щирі почуття, зізнання у любові та романтичні побачення.

Глядачі

Глядачі тепло, з цікавістю сприймали кожний виступ.
Феєричні танцювальні програми та вітальні листівки з різними побажаннями  у подарунок отримали студенти та викладачі вишу.

листівки
У кожній листівці, що отримали студенти, було жартівливе привітання-передбачення до Дня закоханих.
Зал вирував позитивними емоціями.

Писарчук О.
Веселі посмішки створювали незабутню атмосферу.

Ведучими святкового дійства були студент факультету фізичного виховання Олександр Хома та студентка факультету філології і журналістики Ольга Лопатнюк.

Ведучі

Відкрили захід запальним латиноамериканським танцем студент факультету іноземних мов Назар Сидор та студентка Галицького коледжу ім.В.Чорновола  Олександра Сисоєва.

В інструментально-вокальному виконавстві студентки факультету філології і журналістики Думін Уляни прозвучала композиція «Спи собі сама» гурту «Скрябін».

Уляна Думін

Чудовим пісенним подарунком привітав студентську молодь викладацький колектив факультету іноземних мов «Донна» з композицією The Script  Hall of Fame.

«Донна»

Французькою мовою про кохання співала студентка факультету іноземних мов Шпірак Тетяна – композиція Je Veux.

Студенти нашого університету – представники танцювальної академії «Кікіт», учасники команди «Такато Крю» виступили з сучасним танцем у стилі брейк-данс.

учасники команди «Такато Крю»

А танцювальна студія «Sрecial» подарувала студентам неймовірні «танці у повітрі».

студія «Sрecial»

Красивим вокальним виконавством порадували глядачів студенти факультету філології і журналістики Хом’як Ольга та Хандій Анастасія.

Про любов, загартовану війною, читала студентка факультету іноземних мов Бучинська Марія – композиція «Чуєш, ти чекай мене..» з присвятою нашим захисникам на сході України.

Жартували зі сцени учасники команди «Хороша компанія».

«Хороша компанія»

Привітав присутніх з прекрасним молодіжним святом і ректор університету професор Богдан Богданович Буяк. Богдан Богданович побажав студентам більше приємних вражень у житті та щирої любові.

проф.Б.Б.Буяк вітає

Святковий концерт до Дня закоханих «ТНПУ_Love_You» організували відділ у справах молоді. Дякуємо за щиру підтримку і активну участь  студентам та викладачам університету, а також гостям, які демонстрували свої таланти.

Відділ у справах молоді

Нехай любов супроводжує нас у житті!
Кохайте і будьте коханими!
Втішайте дорогих людей своїми життєвими успіхами!
«ТНПУ_Love_You» - сьогодні і завжди!

Більше фото дивіться в
альбомі.
Підписуйтесь на нашу сторінку в мережі Фейсбук і будьте завжди в курсі актуальних подій!

Методист відділу у справах молоді
Раківська Надія Василівна