Запрошуємо до участі у майстеркласах  "Читаємо, говоримо, пишемо:  сучасні методики та інновації на уроках літератури"

Запрошуємо до участі у майстеркласах

"Читаємо, говоримо, пишемо:

сучасні методики та інновації

на уроках літератури"

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка та Науково-дослідний центр «Методичні, літературознавчі та культурологічні компетентності вчителя зарубіжної літератури» запрошують до участі у майстеркласах

Читаємо, говоримо, пишемо:

сучасні методики та інновації на уроках літератури

Ми пропонуємо:

• Як використовувати на уроках нестандартні форми роботи з літературним текстом?

• Як спонукати школярів читати художні твори?

• Як навчити учнів писати есе?

• Що таке літературний канон і як відбирати тексти для роботи на уроці?

Програма майстеркласів передбачає 6 годин аудиторної роботи та 6 годин дистанційного навчання (разом 12 годин).

Розпочинаємо 24 лютого о 10 годині аудиторія 87 (Головний корпус ТНПУ ім. В. Гнатюка)

Ми чекаємо на тих,

• Хто хоче оволодіти новими методиками викладання та проводити уроки цікаво.

• Хто прагне знайти однодумців і познайомитися з кращими вчителями та викладачами Тернополя та Тернопільщини.

• Хто сам володіє авторськими новаторськими методиками і прагне стати агентом змін Нової української школи.

Після завершення учбової програми видається Сертифікат про проходження стажування від Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка – одного з провідних педагогічних вузів України.

Для участі прохання зареєструватись, вибравши зручний для Вас спосіб:

Надіслати електронний лист на е-mail s.smolyn@gmail.com

або зателефонувати +38 098 265 00 54

Кількість місць – обмежена!