На факультеті  іноземних мов     ТНПУ ім.В.Гнатюка проведено тренінг «Розвиток уміння слухати» (ФОТО)

На факультеті  іноземних мов

ТНПУ ім.В.Гнатюка

проведено тренінг «Розвиток уміння слухати»

14 березня 2018 року практичний психолог відділу у справах молоді ТНПУ ім.В.Гнатюка Зелінська М.А. на факультеті іноземних мов провела тренінгове заняття  зі студентами 3 курсу «Розвиток уміння слухати».

Основна мета – навчити студентів уважно слухати інших, адже це один з найбільш базових принципів комунікації.

У ході заняття було розкрито такі завдання: формування вміння чути та слухати інших, навчитись починати розмову з іншими людьми; набуття впевненості у собі, формування вміння встановлювати контакт з іншою людиною. У групі панував сприятливий психологічний клімат, студенти факультету іноземних мов були активними та позитивними.

Завдяки таким видам занять студенти мають змогу релаксувати, забути про свої повсякденні проблеми та труднощі, отримати нові знання та цікавий досвід.

відділу у справах молоді ТНПУ ім.В.Гнатюка
Зелінська М.А.

активні студенти
Активні студенти